Не забравяй да се впишеш, за да видиш всички теми!
Не забравяй да се впишеш, за да видиш всички теми!
Форумът е в процес на съживяване! Четете съобщенията за ъпдейти. Там има линк и към дискорд. И да, това съобщение е написано през Септември 2020.

Go down
Проф. Търнър
Проф. Търнър

Posts : 1897
Join date : 19.07.2009
http://norean.vampire-legend.com/index.htm

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Флууд'н'стъфф...

28/11/2012, 21:03
First topic message reminder :

Флууд народееее...

avatar
Drake Wisp

Posts : 5
Join date : 27.02.2013

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

27/9/2020, 01:45
Контраста между темите от преди 7-10 години и в момента е просто... 😂 Аз така и не успях да се включа в никаква игра тогава, хванах явно залеза на форума в отчаяното ми търсене на рпг платофрми и сега и аз нз как ще стават нещата, щото и на мен ремонтиби работа са ми на главата(без децата, то само деца ми липсват на фона на бачкане по 11 часа на ден lol)
Тааа концепцията и героите същоте ли остават? Щото в мейла пишеше нещо пост апокалиптично ала си бала си... може малко да узрее, че си чета лигавия герой тинейджър и ми се реве(не че ще има много промени бахаха аз съм си същия темерут) ддз смисъл питам какво ще става евентуално?
Не че да пришпорвам, просто да си говорим евентуално а гледам вие играете нещо вече 🙄
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

27/9/2020, 12:07
Уф, това е много бачкане 😅 Иначе относно концепцията, смятам да разтуря здрач и да сложа по-малко оп характеристики на вампири и върколаци, да добавя нови видове, различни класове, таквиз неща. Но не съм го формулира изцяло в главата си, до няколко дена ще пусна някакви наченки за обсъждане вече като има кой да обсъжда 😅 обнових и темата с предложения, метнах някъде и дискорда, ако имаш идеи или предпочитания сипвай, искам някакси да събера възможно най-много опции. Сега специално всичко е просто бяла страница на която можеш да пишеш каквото искаш щото после ще се ресетне всичко. Ако ти се занимава да обновиш героя давай, ако не - пак става. Ако искаш направо се натрисай в църквата, нямаме някаква идея там като бекграунд, просто си пишем хд пък вече като заложа видовете и историята ще почнем с нови описания, одобрения, статистики и т.н 😁
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

27/9/2020, 14:45
Май това ще ни е основната тема за комуникация :D Някой може ли да чекне дали му се показва правилния час на постовете, уж е настроено на София, обаче ми излизат в друга часова зона, да се ориентирам дали трябва да разбутвам настройките на профили или на целия форум
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

28/9/2020, 08:45
Добре ни дошла на @Даяна Спаркхепи
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

28/9/2020, 14:04
@Диана Чакърова ехо, правата са останали заключени май? Драсни да кажеш дали виждаш темите. Не могада се ориентирам в тоя админ панел, всеки ден излиза нещо, което е скрито където не трябва да е.
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

30/9/2020, 21:11
Днес имам да рисувам, но утрее ще довърша Края и ще продължа нататък :3 може би до две три седмици ще е готово всичко ако успея да запазя темпото blush
Алексис Блейлок
Алексис Блейлок

Posts : 59
Join date : 11.09.2011

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 14:21
хепи хепи
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 14:36
Флууд'н'стъфф... - Page 2 Giphy
Алексис Блейлок
Алексис Блейлок

Posts : 59
Join date : 11.09.2011

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 14:38
Здравей, здравей. Как си?
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 14:40
Игнорирам че съм на работа laugh Направо не мога да повярвам още че наистина се връщат хора, разтупка ми се заспалото сърчице като видях че някой пита нещо лъв ю
Алексис Блейлок
Алексис Блейлок

Posts : 59
Join date : 11.09.2011

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 14:44
О, и ти ли си на работа? Аз също...и чакам да дойде края на деня да си почина най-накрая.
Помня го форумчето, беше хубаво. Та, с удоволствие бих писала  пак в него. <3
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 19:37
Мда, покрай почивките слаквам, ама като се завъртят после нещата си забравям името хд нз, от доста време влизам да го наглеждам и все се разубеждавам да почвам защото си мисля, че няма да му се занимава, вече сме с други проблеми.. ама ми липсва да му се невиди плез много се радвам че се връщат хора  хепи
avatar
Drake Wisp

Posts : 5
Join date : 27.02.2013

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 19:57
Ммм аз мисля че ще изчакам новата концепция. Принципно малко тея ролеви игри в тоя стил са ми чужди, аз си падам по плановете, така че не бързам да се впускам - както казах ще наглеждам как вървят нещата и ще се включа. Ще видя и дали ще пипам героя. Като цяло аз като си правих героя бях израстнал идеята с училището апък ся хептен лооол мисля че вече повечето можем да сме по-скоро учители отколкото ученици 🤣
Иначе да мн бачкане е като имаш твой бизнес обикновнео става така 🤣 няма прекалено много работа като от теб зависи всичко... в тоя ред на мисли мисля и че проблема с че вс сме големи и имаме други проблеми може и да не е толков а голям, защото ще сме по-толерантни към другите когато никой не пише.(работа деца чистене семейни ангажименти... всеки си е във филма) преди като работех и всички бяха по-малки или просто не работеха и нямаше грам толеранс и това ме напрягаше и отказваше. Пък сега и да се забавя щото нещо, мисля че и другите си имат техни неща и биха влезнали в положение. Поне аз бих. 🙄
Алексис Блейлок
Алексис Блейлок

Posts : 59
Join date : 11.09.2011

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

2/10/2020, 20:13
Проф. Силвър написа:Мда, покрай почивките слаквам, ама като се завъртят после нещата си забравям името хд нз, от доста време влизам да го наглеждам и все се разубеждавам да почвам защото си мисля, че няма да му се занимава, вече сме с други проблеми.. ама ми липсва да му се невиди плез много се радвам че се връщат хора  хепи
Аз съм от хората, които никога не са спирали да пишат и едва ли някога ще го направят. Така че go for it.  хепи хепи
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

3/10/2020, 15:55
Woohoo cool
Алексис Блейлок
Алексис Блейлок

Posts : 59
Join date : 11.09.2011

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

4/10/2020, 20:33
lol! lol!
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

6/10/2020, 09:00
Малко прекалих с фрилансенето тия дни laugh Днес ще изчистя историята, че имам грешки вътре от бързане иии почвам май видовете. Не знам, нещо почвам плез Интересна разлика е съобразяването с работа спрямо съобразяването с училище laugh
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

13/10/2020, 16:10
Woop, още една темичка е започната, довечера се надявам да успея да добавя и снимки. Междувременно ако някой иска да си подплати сметката в банката от рано може да пуска идеи за растения и животни, повече инфо в съобщенията 😉
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

13/10/2020, 21:33
Drake Wisp написа:Ммм аз мисля че ще изчакам новата концепция. Принципно малко тея ролеви игри в тоя стил са ми чужди, аз си падам по плановете, така че не бързам да се впускам - както казах ще наглеждам как вървят нещата и ще се включа. Ще видя и дали ще пипам героя. Като цяло аз като си правих героя бях израстнал идеята с училището апък ся хептен лооол мисля че вече повечето можем да сме по-скоро учители отколкото ученици 🤣
Иначе да мн бачкане е като имаш твой бизнес обикновнео става така 🤣 няма прекалено много работа като от теб зависи всичко... в тоя ред на мисли мисля и че проблема с че вс сме големи и имаме други проблеми може и да не е толков а голям, защото ще сме по-толерантни към другите когато никой не пише.(работа деца чистене семейни ангажименти... всеки си е във филма) преди като работех и всички бяха по-малки или просто не работеха и нямаше грам толеранс и това ме напрягаше и отказваше. Пък сега и да се забавя щото нещо, мисля че и другите си имат техни неща и биха влезнали в положение. Поне аз бих. 🙄

Ох то преди много сме разбирали кой какви проблеми може да има. Мисля че да съм била на 16, 17 като го намерих като модел на игра, лапешка работа. Даскало и после до три часа по форумите и чатовете, живот  😆 Ама беше чил като цяло, или просто групичката с която съм се сдушила не са били някакви напиращи. Във всеки случай сега админа като е и на работа, и с деца, и с фриланс, определено ще влиза в положението на всички lol! Виждаш колко бавно стават нещата, чак ми е мъчно ама накрая на деня се припада в повечето случаи. Но да, надушвам, че е силно вероятно да сме даскаля всички, тъкмо бързо ще се запълнят позициите плез  Намерих си клавиатура за обедната почивка, ще щракам да може да се пусне всичко официално и се почва едно промотиране диво, че и ученици ще трябва да се намерят 😅
avatar
Сиена.

Posts : 5
Join date : 18.10.2020

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

18/10/2020, 16:04
Хей, хей^
Проф. Монгомъри
Проф. Монгомъри

Posts : 40
Join date : 29.12.2010

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

18/10/2020, 16:26
Сиена. написа:Хей, хей^
Здравей! хепи  Добре дошла сред нас!
avatar
Сиена.

Posts : 5
Join date : 18.10.2020

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

18/10/2020, 16:32
Мерси, мерси ^
Супер форумче :)) Не бях попадала на него.
Проф. Монгомъри
Проф. Монгомъри

Posts : 40
Join date : 29.12.2010

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

18/10/2020, 19:14
Радвам се, че ти допада! Флууд'н'стъфф... - Page 2 606505 Има още работа по обновяването, но нещата вървят. Шефчето е много креативна и нахъсана да се възроди форумчето от преди. И аз много го искам! И страшно се радвам като видя нови попълнения сред нас.  гууди гууди гууди
avatar
Сиена.

Posts : 5
Join date : 18.10.2020

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

18/10/2020, 19:20
Хаха, супер^
Последните години замря РП-то, твърде много форуми, но оцеляват за много малко...пък така да ми се е дописва, особено през студените сезони :D
Диана Чакърова
Диана Чакърова

Posts : 805
Join date : 31.10.2009
https://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

19/10/2020, 00:39
Привет на новото попълнение, а и на плез всички
Sponsored content

Флууд'н'стъфф... - Page 2 Empty Re: Флууд'н'стъфф...

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите