Не забравяй да се впишеш, за да видиш всички теми!
Не забравяй да се впишеш, за да видиш всички теми!
Форумът е в процес на съживяване! Четете съобщенията за ъпдейти. Там има линк и към дискорд. И да, това съобщение е написано през Септември 2020.

Go down

Кой вид ви допада най-много?

0 - 0%
0 - 0%
2 - 67%
1 - 33%
0 - 0%
0 - 0%
 
Общо гласове: 3
 
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Кой от видовете най-много ви влече към момента?

30/10/2020, 00:21
От любопитство, пък и ще ми помогне да се ориентирам кое да подхвана първо с темите за Света.
Проф. Монгомъри
Проф. Монгомъри

Posts : 40
Join date : 29.12.2010

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

30/10/2020, 11:23
На мен много ми допадат вещерите/вещиците. Но външния им вид не ми допада особено. Това,че са винаги руси и най-вече с къси мигли и никакви вежди. Представям си го и не ме блазни особено. Затова ще пусна глас за вампирите. Само не откривам върколаците. Сякаш имам спомен,че четох нещо и за тях.
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

30/10/2020, 13:07
Да, всяка вечер ще ги пиша и все не стигам до тях, ама ще са стандартни върколаци. Ще им сложим разнообразие на вещерите, ще ги направя нещо като елфи примерно без острите уши. Или направо може да ги сменя на елфи и да владеят магия всъщност. Хмммм 🤔
Проф. Монгомъри
Проф. Монгомъри

Posts : 40
Join date : 29.12.2010

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

30/10/2020, 13:54
Ооо,ако има промяна при вещиците, веднага правя една героиня такава. Ще въртя магийки!
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

30/10/2020, 18:23
Почти нищо няма в момента което задължително да трябва да остане както е 😅 само на някакви дреболии държа, като например вампирите да не блестят 🤭 затова все агитирам за мнения blush
Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

31/10/2020, 12:46
Тъй и тъй тук ги дискутираме, мисля си за върколаците днес, и търся митологични препратки, за да измисля силите, като цяло май ще запазим духовете-пазители, и подобни. Уикипедия не е най-готиния източник, но пък поне има основи:

Върколаците могат да примамят и прелъстят жени, да встъпят в полово сношение с тях, в резултат на което се раждат деца, които нямат хрущял на носа, виждат злите духове и имат свръхестествени способности (виж сдухач). Сред българите и сърбите се вярвало, че върколаците предизвикват слънчеви и лунни затъмнения, отхапвайки част от небесното светило

Сдухач (още здухач, оборотний) е персонаж от сръбския фолклор, човек-сомнамбул, чийто дух излиза от тялото по време на сън и скита из селото[1] — духа, вие, довежда ветрове, разнася и докарва дъждовни облаци и мъгли, отпъжда или приканва градушки, сражава се с други сдухачи. Всеки сдухач охранява от стихийни бедствия, пази късмета и урожая на своя род или село. Често след смъртта си, сдухачите се превръщат във върколаци.

Така че ще запазя духовете-пазители, призоваването им ще се свърже с контрол над природни стихии примерно, така ще остане възможността за вътрешни диалози, и ще добавя неща от типа на виждане на бъдещето, нещо в тази насока. Тъкмо ще си самоугодя да направя предмет за карти Таро laugh

И търся мнения :3

Проф. Силвър
Проф. Силвър

Администратор
Posts : 1960
Join date : 21.04.2009
Age : 32
Location : Варна

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

1/11/2020, 00:22
@Проф. Монгомъри Обнових вещерите crazylaugh
Sponsored content

Кой от видовете най-много ви влече към момента? Empty Re: Кой от видовете най-много ви влече към момента?

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите